	<title>BAM010702200R &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Battery Monitor BMV-702 BLACK</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/battery-monitor-bmv-702-black/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:32:00 +0000</pubDate>
<h3>Najwyższa Precyzja Pomiaru i Zaawansowana Technologia</h3>
<h3>Kompletny Zestaw i Praktyczne Funkcje</h3>
<p><strong>Victron Energy BMV-702 BLACK</strong> jest zaprojektowany z myślą o szerokim zakresie zastosowań. <strong>Zakres napięcia zasilania</strong> to od 6,5 do 70 VDC, a niskie zużycie energii sprawia, że monitor ten może działać przez długi czas bez potrzeby częstego ładowania. Dzięki zaawansowanej technologii i niezawodności, ten model sprawdzi się zarówno w instalacjach domowych, jak i profesjonalnych.</p>
<h3>Specyfikacja Techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: Monitor Victron Energy BMV-702 BLACK</li>
<li><strong>Zakres napięcia zasilania</strong>: 6.5 &#8211; 70 VDC</li>
<li><strong>Pobór prądu, światło tylne wyłączone</strong>: &lt; 4mA</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego, akumulator pomocniczy</strong>: n. a.</li>
<li><strong>Pojemność akumulatora</strong>: 1 &#8211; 9999 Ah</li>
<li><strong>Zakres temperatury roboczej</strong>: -40 +50 °C</li>
<li><strong>Pomiar napięcia drugiej baterii, temperatury lub punktu środkowego</strong>: Nie</li>
<li><strong>Zakres pomiaru temperatury</strong>: -20 +50°C</li>
<li><strong>Port komunikacyjny VE.Direct</strong>: Tak</li>
<li><strong>Przekaźnik</strong>: 60V / 1A normalnie otwarty (funkcja może być odwrócona)</li>
<li><strong>Rezolucja i dokładność (z bocznikiem 500 A)</strong>:
<ul>
<li>Aktualne: ± 0.01 A</li>
<li>Napięcie: ± 0.01 V</li>
<li>Amperogodziny: ± 0.1 Ah</li>
<li>Stan naładowania (0 &#8211; 100%): ± 0.1%</li>
<li>Time to go: ± 1 min</li>
<li>Temperatura (0 &#8211; 50°C): ± 1°C</li>
</li>
<li><strong>Dokładność pomiaru prądu</strong>: ± 0.4%</li>
<li><strong>Dokładność pomiaru napięcia</strong>: ± 0.3 %</li>
<li><strong>Instalacja</strong>: Montaż podtynkowy</li>
<li><strong>Średnica frontu</strong>: 63 mm</li>
<li><strong>Ramka przednia</strong>: 69 x 69 mm</li>
<li><strong>Śruby łączące boczniki</strong>: M10</li>
<li><strong>Średnica i głębokość korpusu</strong>: 52 mm i 31 mm</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP55 (nie jest przeznaczony do użytku zewnętrznego)</li>
<li><strong>Bezpieczeństwo</strong>: EN 60335-1</li>
<li><strong>Emisja / Odporność</strong>: EN 55014-1 / EN 55014-2</li>
<li><strong>Automotive</strong>: ECE R10-4 / EN 50498</li>
<li><strong>Bocznik (w zestawie)</strong>: 500A / 50mV</li>