	<title>BMS400100000 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>smallBMS</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/smallbms/</link>
					<comments>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/smallbms/#respond</comments>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 00:19:12 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/smallbms/</guid>
<h3>Zaawansowane Funkcje Ochrony i Bezpieczeństwa</h3>
<h3>Uniwersalna Integracja i Wysoka Kompatybilność</h3>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: smallBMS</li>
<li><strong>Kod produktu</strong>: 2727</li>
<li><strong>Ochrona systemów</strong>: 12V, 24V, 48V</li>
<li><strong>Zakres napięcia roboczego</strong>: 8-70 V DC</li>
<li><strong>Wyjście odłączania obciążenia</strong>: 1A</li>
<li><strong>Wyjście alarmu wstępnego</strong>: 1A (bez zabezpieczenia przed zwarciem)</li>
<li><strong>Wyjście odłączania ładowania</strong>: 10mA</li>
<li><strong>Wskaźniki LED</strong>:
<ul>
<li>Niebieski (Load ON)</li>
<li>Czerwony (Temp lub OVP)</li>
</li>
<li><strong>Zakres temperatury pracy</strong>: do 50°C</li>