	<title>BPC120713006 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Blue Smart IP67 Charger 12/7 (1)</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/blue-smart-ip67-charger-12-7-1/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 00:21:11 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Wodoodporna ładowarka Victron Energy Blue Smart IP67 12V/7A z Bluetooth. Idealna do kamperów, łodzi i systemów fotowoltaicznych. Zapewnia bezpieczne ładowanie i regenerację akumulatorów w trudnych warunkach terenowych i pogodowych.]]></description>
<h3>Efektywność Energetyczna i Bezpieczeństwo</h3>
<h3>Specyfikacja Techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: Blue Power IP67 12V/7A</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego i częstotliwość</strong>: 180-265 VAC, 45-65 Hz</li>
<li><strong>Wydajność</strong>: 93%</li>
<li><strong>Pobór mocy bez obciążenia</strong>: 0.5 W</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;absorpcja&#8221;</strong>:
<ul>
<li>Normal: 14,4V</li>
<li>High: 14,7V</li>
<li>Li-ion: 14,2V</li>
</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;float&#8221;</strong>:
<li>Normal: 13,8V</li>
<li>High: 13,8V</li>
<li>Li-ion: 13,5V</li>
</li>
<li><strong>Napięcia ładowania &#8222;storage&#8221;</strong>:
<li>Normal: 13,2V</li>
<li>High: 13,2V</li>
<li>Li-ion: 13,5V</li>
<li><strong>Prąd ładowania, tryb normalny</strong>: 7 A</li>
<li><strong>Prąd ładowania, LOW (niski)</strong>: 2 A</li>
<li><strong>Algorytm ładowania</strong>: 5-stopniowa adaptacja</li>
<li><strong>Może być używany jako zasilacz</strong>: Tak</li>
<li><strong>Ochrona</strong>:
<li>Odwrotna polaryzacja baterii (bezpiecznik)</li>
<li>Zwarcie na wyjściu</li>
<li>Nadmierna temperatura</li>
<li><strong>Wilgotność</strong>: Do 100%</li>
<li><strong>Opcja przerwania startu (Si)</strong>: Tak</li>
<li><strong>Odporność na zwarcia</strong>: Tak, ograniczenie prądu 0,5 A</li>
<li><strong>Napięcie wyjściowe</strong>: Maksymalnie o jeden wolt niższe niż na wyjściu głównym</li>
<li><strong>Materiał i kolor</strong>: Aluminium, niebieski RAL 5012</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong>: Czarny i czerwony kabel o długości 1,5 metra</li>
<li><strong>Przyłącze 230 V AC</strong>: Kabel o długości 1,5 metra z wtyczką CEE 7/7</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP67</li>
<li><strong>Waga</strong>: 1,8 kg</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.)</strong>: 235 x 108 x 65 mm</li>