	<title>BPC240831064R &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Blue Smart IP65 Charger 24/8 + DC connector</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/blue-smart-ip65-charger-24-8-dc-connector/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 00:21:08 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Victron Blue Smart IP65 24V 8A to niezawodna ładowarka do akumulatorów w fotowoltaice, kamperach i łodziach. Odporna na wilgoć obudowa IP65, obsługa przez Bluetooth i aplikację Victron Connect, komplet złączy w zestawie.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Ładowarka Victron Energy Blue Smart IP65 24V/8A to zaawansowane urządzenie, które zapewnia wydajne ładowanie akumulatorów 24V, z możliwością pełnej kontroli zdalnej poprzez aplikację Victron Connect. Dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth, użytkownicy mogą monitorować i zarządzać procesem ładowania bez potrzeby fizycznego dostępu do urządzenia. Do zestawu dołączono komplet okablowania oraz złącza krokodylkowe i końcówki oczkowe M8, co gwarantuje wygodne podłączenie.</p>
<h3>Zdalne zarządzanie i monitorowanie</h3>
<h3>Optymalne ładowanie z siedmioetapowym algorytmem</h3>
<h3>Tryb przechowywania dla dłuższej trwałości akumulatora</h3>
<h3>Regeneracja głęboko rozładowanych akumulatorów</h3>
<h3>Ochrona przed przegrzaniem i obciążeniem</h3>
<h3>Kompatybilność z akumulatorami LiFePO4</h3>
<h3>Specyfikacja techniczna:</h3>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: Ładowarka Blue Smart Charger 24V/8A</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego i częstotliwość</strong>: 230 VAC</li>
<li><strong>Wydajność</strong>: 95%</li>
<li><strong>Pobór energii w trybie czuwania</strong>: 0,5 W</li>
<li><strong>Minimalne napięcie akumulatora</strong>: Zaczyna ładowanie przy napięciu do 0 V</li>
<li><strong>Napięcie ładowania „absorpcja”</strong>:
<ul>
<li>Normal: 28,8 V</li>
<li>High: 29,4 V</li>
<li>Li-ion: 28,4 V</li>
</li>
<li><strong>Napięcie ładowania „buforowanie”</strong>:
<li>Normal: 27,6 V</li>
<li>High: 27,6 V</li>
<li>Li-ion: 27,0 V</li>
</li>
<li><strong>Napięcie ładowania w fazie „storage”</strong>:
<li>Normal: 26,4 V</li>
<li>High: 26,4 V</li>
<li>Li-ion: 27,0 V</li>
<li><strong>Prąd ładowania</strong>: 8 A</li>
<li><strong>Tryb niskoprądowy</strong>: 3 A</li>
<li><strong>Kompensacja temperatury</strong>: 32 mV/ºC (dotyczy akumulatorów kwasowo-ołowiowych)</li>
<li><strong>Tryb zasilania (Power supply mode)</strong>: Tak</li>
<li><strong>Rozładowanie prądem wstecznym</strong>: 0,7 Ah/miesiąc (1 mA)</li>
<li><strong>Ochrona</strong>: Odwrotna polaryzacja, zwarcie na wyjściu, nadmierna temperatura</li>
<li><strong>Wilgotność (bez skraplania)</strong>: Maks. 95%</li>
<li><strong>Algorytm ładowania</strong>: Inteligentny, 7-etapowy</li>
<li><strong>Bluetooth</strong>: -4 dBm, 2402 – 2480 MHz</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong>: Kabel czarny i czerwony o długości 1,5 metra</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP65 (bryzgoszczelność i pyłoszczelność)</li>
<li><strong>Waga</strong>: 0,9 kg</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.)</strong>: 60 x 105 x 190 mm</li>
<p>Ładowarka Blue Smart IP65 24V/8A to nowoczesne i efektywne narzędzie do ładowania akumulatorów, oferujące zaawansowane funkcje monitorowania, ochrony i regeneracji, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych zastosowań.</p>