	<title>BPP010300100R &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Color Control GX</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/color-control-gx/</link>
					<comments>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/color-control-gx/#respond</comments>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:32:59 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/color-control-gx/</guid>
<h3>Zaawansowana kompatybilność i integracja urządzeń</h3>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: Color Control GX</li>
<li><strong>Zakres napięcia zasilania</strong>: 9-70 V DC</li>
<li><strong>Zakres napięcia zasilania</strong>: 12 V DC / 24 V DC / 48 V DC</li>
<li><strong>Pobór prądu przy wyłączonym urządzeniu</strong>: 0 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu przy wyłączonym wyświetlaczu</strong>: 140 mA / 80 mA / 40 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu przy minimalnej jasności wyświetlacza</strong>: 160 mA / 90 mA / 45 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu przy maksymalnej jasności wyświetlacza</strong>: 245 mA / 125 mA / 65 mA</li>
<li><strong>Styk bezpotencjałowy</strong>: 3A/30V DC / 250V AC (normalnie otwarty)</li>
<li><strong>Złącze Ethernet</strong>: RJ45 10/100/1000 MB</li>
<li><strong>Gniazda komunikacyjne</strong>:
<ul>
<li>VE.Direct: ± 0,01 V</li>
<li>VE.Can: ± 0,01 A</li>
<li>VE.Bus: ± 0,01 Ah</li>
<li>USB: ± 0,01%</li>