	<title>BPP900480100 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Ekrano GX</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/ekrano-gx/</link>
					<comments>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/ekrano-gx/#respond</comments>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 20 Oct 2025 00:17:51 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/ekrano-gx/</guid>
					<description><![CDATA[Ekrano GX to zaawansowany system monitorowania i sterowania Victron Energy. Wyposażony w 7” dotykowy ekran i pełen zestaw interfejsów, umożliwia kontrolę instalacji PV i magazynów energii z dowolnego miejsca. Niezawodne rozwiązanie dla domów i firm.]]></description>
<h3>Zdalne Zarządzanie na Najwyższym Poziomie</h3>
<h3>Specyfikacja Techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Napięcie zasilania</strong>: 8 &#8211; 70 V DC</li>
<li><strong>Pobór mocy włączonego wyświetlacza (100% jasności)</strong>:
<ul>
<li>6,2 W przy 12 V</li>
<li>6,6 W przy 24 V</li>
<li>7,4 W przy 48 V</li>
</li>
<li><strong>Pobór mocy przy wyłączonym wyświetlaczu</strong>:
<li>0.6 W przy 12 V</li>
<li>3.0 W przy 24 V</li>
<li>3.7 W przy 48 V</li>
</li>
<li><strong>Przekaźniki NO/NC</strong>:
<li>DC do 30 VDC: 3 A</li>
<li>AC: 1 A, 125 VAC</li>
<h4>Porty komunikacyjne</h4>
<li><strong>Porty VE.Direct (izolowane)</strong>: 3 (maksymalnie 25 urządzeń VE.Direct)</li>
<li><strong>VE.Bus (izolowany)</strong>: 1 magistrala z 2 równoległymi gniazdami RJ45</li>
<li><strong>VE.Can</strong>:
<li>1 – izolowany</li>
<li>2 – izolowany</li>
<li><strong>Ethernet</strong>: Tak</li>
<li><strong>WiFi</strong>: Tak</li>
<li><strong>Bluetooth Smart</strong>: Tak</li>
<li><strong>Porty hosta USB</strong>: 2 x USB-A (maks. 1,5 A przy 5 V łącznie)</li>