	<title>BPR110048000 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Smart BatteryProtect 48V-100A</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/smart-batteryprotect-48v-100a/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:52:08 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Rozłącznik akumulatora przed głębokim rozładowaniem. Praca 48V możliwość programowania progu rozłączenia akumulatora za pomocą Smartfonu i interfejsu BlueTootch.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h2><strong>Rozłącznik akumulatora Smart BatteryProtect 48V-100A</strong></h2>
<p>&nbsp;</p>
<p><strong>Smart BatteryProtect 48V-100A</strong> to zaawansowane urządzenie zabezpieczające akumulator przed nadmiernym rozładowaniem i uszkodzeniem. Dzięki inteligentnemu sterowaniu oraz integracji z aplikacją <strong>VictronConnect</strong>, rozłącznik oferuje nowoczesne podejście do zarządzania energią w systemach 48V.</p>
<h4><strong>Funkcje:</strong></h4>
<ul>
<li>Automatyczne odłączenie akumulatora przy niskim napięciu</li>
<li>Programowalne progi rozłączania i załączania przez Bluetooth</li>
<li>Niskie zużycie energii oraz technologia beziskrowa (MOSFET)</li>
<li>Obsługa systemów litowych i tradycyjnych (48V)</li>
<li>Wyjście alarmowe LED/buzzer</li>
<li>Łatwa integracja z aplikacją VictronConnect</li>
<li>30-sekundowe opóźnienie w przełączaniu</li>
</ul>
<h3><strong>Specyfikacja techniczna:</strong></h3>
<p><strong>Parametry / Model</strong> SBP 48/100</p>
<li><strong>Maksymalny ciągły prąd odbiornika*</strong>: 100 A</li>
<li><strong>Prąd szczytowy (w czasie 30 sekund):</strong> 250 A</li>
<li><strong>Zakres napięcia roboczego:</strong> 24 – 70 V</li>
<li><strong>Pobór prądu BLE włączony:</strong> W stanie włączonym: 1,9 mA, W stanie wyłączonym lub przy wyłączeniu wskutek niskiego napięcia: 1,7 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu BLE wyłączony:</strong> W stanie włączonym: 1,7 mA, W stanie wyłączonym lub przy wyłączeniu wskutek niskiego napięcia: 1,6 mA</li>
<li><strong>Opóźnienie wyjścia alarmowego:</strong> 12 sekund</li>
<li><strong>Maksymalne obciążenie na wyjściu alarmu:</strong> 50 mA (odporne na zwarcia)</li>
<li><strong>Klasa IP:</strong> Elektronika: IP67 (zalewana), Połączenia: IP00</li>
<li><strong>Złącze:</strong> 9 Nm</li>
<li><strong>Masa:</strong> 0,8 kg (1,8 funta)</li>
<li><strong>Wymiary (wys. × szer. × gł.):</strong> 62 × 123 × 120 mm 2,5&#8243; × 4,9&#8243; × 4,8&#8243;</li>
<p><strong>Smart BatteryProtect 48V-100A</strong> to niezawodne i nowoczesne rozwiązanie do ochrony Twojego akumulatora – idealne dla instalacji mobilnych, stacjonarnych i off-gridowych.</p>