	<title>CYR010120412 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Cyrix-Li-ct 12/24V-120A combiner</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/cyrix-li-ct-12-24v-120a-combiner/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 20 Oct 2025 00:16:51 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Izolator akumulatorów Cyrix-Li-ct 120A automatycznie rozłącza obciążenia przy niskim napięciu, współpracując z LiFePO4, AGM i GEL. Sterowany przez BMS, chroni baterie przed uszkodzeniem. Idealny do systemów PV, marine i pojazdów kempingowych.]]></description>
<p>Dzięki zdolności do wykrywania napięcia na poziomie <strong>13,4V</strong> (lub odpowiednio <strong>26,8V</strong> dla systemów 24V), urządzenie szybko reaguje na zmiany w systemie, automatycznie się rozłączając w przypadku wykrycia przepięcia ogniwa lub przegrzania. <strong>Funkcja wspomagania rozruchu</strong> umożliwia zamknięcie przekaźnika na 30 sekund za pomocą krótkiego impulsu, co jest szczególnie przydatne w krytycznych sytuacjach. <strong>Cyrix-Li-ct</strong> nie wymaga stosowania kabla odwrotnego połączenia, co upraszcza instalację i użytkowanie.</p>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: Cyrix-Li-ct 12/24-120</li>
<li><strong>Prąd ciągły i zdolność wyłączania przy napięciu 12V lub 24V</strong>: 120 A</li>
<li><strong>Zdolność rozerwania przy 48V</strong>: n/a</li>
<li><strong>Napięcie połączenia</strong>:
<ul>
<li>12V: 13,4V &lt; V &lt; 13,7V: 120 s</li>
<li>13,7V &lt; V &lt; 13,9V: 30 s</li>
<li>V &gt; 13,9V: 4 s</li>
<li>24V: 26,8V &lt; V &lt; 27,4V: 120 s</li>
<li>27,4V &lt; V &lt; 27,8V: 30 s</li>
<li>V &gt; 27,8V: 4 s</li>
</li>
<li><strong>Napięcie rozłączenia</strong>:
<li>12V: 13,3V &lt; V &lt; 13,2V: 10 s</li>
<li>V &lt; 13,2V: natychmiast</li>
<li>24V: 26,6V &lt; V &lt; 26,4V: 10 s</li>
<li>V &lt; 26,4V: natychmiast</li>
</li>
<li><strong>Pobór prądu w stanie otwartym</strong>: &lt;4 mA</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP54</li>
<li><strong>Waga</strong>: 0,11 kg</li>
<li><strong>Wymiary</strong>: 46 x 46 x 80 mm</li>