	<title>CYR010120430 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Cyrix-Li-Charge 12/24V-120A</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/cyrix-li-charge-12-24v-120a/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:32:04 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Cyrix-Li-Charge 120A to mikroprocesorowy rozłącznik ładowarki od akumulatorów LiFePO4. Zapewnia bezpieczną pracę systemu, sterowany przez Ve.Bus BMS lub smallBMS. Sprawdza się w kamperach, instalacjach PV i mobilnych magazynach energii.]]></description>
<p><strong>Automatyczne połączenie i rozłączenie ładowarki</strong></p>
<p>Cyrix-Li-Charge uruchamia ładowarkę z 3-sekundowym opóźnieniem, jeśli wykryje odpowiednie warunki: napięcie ładowarki wynosi co najmniej 13,0 V (lub odpowiednio 26,0 V lub 52,0 V), a napięcie na akumulatorze przekracza 2 V. Gdy system BMS wykryje przepięcie lub przegrzanie ogniwa, Cyrix natychmiast odłącza ładowarkę, aby zapewnić bezpieczeństwo akumulatora. Gdy sytuacja zostanie opanowana, Cyrix automatycznie połączy ładowarkę ponownie po 3 sekundach.</p>
<p><strong>Bezpieczne zarządzanie energią</strong></p>
<h3><strong>Kluczowe cechy Cyrix-Li-Charge 12/24-120</strong></h3>
<ul>
</ul>
<h3><strong>Specyfikacja techniczna</strong></h3>
<li><strong>Prąd ciągły</strong>: 120 A</li>
<li><strong>Napięcie połączenia</strong>: 13,0 V / 26,0 V</li>
<li><strong>Napięcie rozłączenia</strong>: 11,5 V &lt; V &lt; 11,0 V (po 10 sekundach), poniżej 10,5 V (natychmiast)</li>
<li><strong>Pobór prądu</strong>: &lt;4 mA w stanie otwartym</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP54</li>
<li><strong>Wymiary</strong>: 46 x 46 x 80 mm</li>