	<title>CYR010230010R &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Cyrix-ct 12/24V-230A intelligent combiner</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/cyrix-ct-12-24v-230a-intelligent-combiner/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:32:03 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Izolator akumulatorów Victron Energy Cyrix-ct 230A. Umożliwia inteligentne, automatyczne łączenie i odłączanie baterii. Niezawodny wybór do instalacji solarnych, off-grid i systemów mobilnych. Gwarantuje ochronę i wydłużoną żywotność akumulatorów.]]></description>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model:</strong> Cyrix-ct 12/24-230</li>
<li><strong>Wskazanie stanu przy użyciu diod LED:</strong> Tak</li>
<li><strong>Ciągłe natężenie prądu:</strong> 230 A</li>
<li><strong>Znamionowe natężenie prądu przy rozruchu (5 s):</strong> 500 A</li>
<li><strong>Napięcie łączeni:</strong> Od 13 V do 13,8 V i od 26 V do 27,6 V (inteligentne wykrywanie trendu)</li>
<li><strong>Napięcie odłączenia:</strong> Od 11 V do 12,8 V i od 22 V do 25,7 V (inteligentne wykrywanie trendu)</li>
<li><strong>Pobór prądu w stanie otwarcia:</strong> &lt;4 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu w stanie zamknięcia:</strong> 12 V: 320 mA / 24 V: 180 mA</li>
<li><strong>Dołączony przewód sterujący (długość 1 m):</strong> Tak</li>
<li><strong>Klasa ochrony:</strong> IP54</li>
<li><strong>Waga:</strong> 0,27 kg</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.):</strong> 65 x 100 x 50 mm</li>