	<title>CYR020230430 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Cyrix-Li-Charge 24/48V-230A</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/cyrix-li-charge-24-48v-230a/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:32:07 +0000</pubDate>
<p>Działanie tego urządzenia jest proste, ale skuteczne. <strong>Cyrix-Li-Charge</strong> połączy ładowarkę z akumulatorem z opóźnieniem 3 sekund, jeśli zostaną spełnione odpowiednie warunki, takie jak napięcie na zacisku ładowarki powyżej 13,0 V (dla systemów 12V). W przypadku wystąpienia przepięcia lub nadmiernej temperatury ogniw, urządzenie natychmiast przerwie połączenie, co chroni system przed uszkodzeniami. Gdy warunki się ustabilizują, Cyrix ponownie połączy ładowarkę, kontynuując ładowanie z pełnym bezpieczeństwem. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w diody LED, które wizualnie informują o jego stanie pracy, co ułatwia monitorowanie procesu ładowania.</p>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model:</strong> Cyrix-Li-charge 24/48-230</li>
<li><strong>Prąd ciągły i zdolność wyłączania przy 12 V lub 24 V:</strong> 230 A</li>
<li><strong>Zdolność rozerwania przy 48 V:</strong> 80 A</li>
<li><strong>Sygnalizacja stanu za pomocą diod LED:</strong> Tak</li>
<li><strong>Kabel sterujący:</strong> W zestawie (długość 1 metra)</li>
<li><strong>Napięcie połączenia:</strong> 13,0 V / 26,0 V / 52,0 V</li>
<li><strong>Napięcie rozłączenia:</strong> 11.5V &lt; V &lt; 11.0V: 10s, V &lt; 10.5V: natychmiast</li>
<li><strong>Pobór prądu w stanie otwartym:</strong> &lt;4 mA</li>
<li><strong>Kategoria ochrony:</strong> IP54</li>
<li><strong>Waga:</strong> 0,27 kg</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.):</strong> 65 x 100 x 50 mm</li>