	<title>GSM900100400 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Outdoor 4G GSM Antenna</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/outdoor-4g-gsm-antenna/</link>
					<comments>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/outdoor-4g-gsm-antenna/#respond</comments>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:51:45 +0000</pubDate>
										<content:encoded><![CDATA[<h3><strong>Antena zewnętrzna do GX LTE 4G-E</strong></h3>
<h4><strong>Specyfikacja</strong></h4>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: GSM900100400</li>
<li><strong>Montaż</strong>: Montaż na śrubę</li>
<li><strong>Typ kabla</strong>: RG-316</li>
<li><strong>Długość kabla</strong>:</li>
<li><strong>Złącze</strong>: SMA Męskie proste</li>
<li><strong>Częstotliwości</strong>:
<ul>
<li>800MHz</li>
<li>900MHz</li>
<li>1800MHz</li>
<li>1900MHz</li>
<li>2100MHz</li>