	<title>ORI121217050 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Orion XS 12/12-50A DC-DC battery charger</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/orion-xs-12-12-50a-dc-dc-battery-charger/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:53:32 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Orion XS służy jako ładowarka akumulatorów DC-DC lub jako zasilacz, oferując szeroki zakres napięcia wejściowego i wyjściowego. Prąd ładowania można regulować korzystając z VictronConnect, przy czym minimalna wielkość skokowa wynosi 0,1 A. Produkt ulepszony pod kątem EMC (mniejsze zakłócenia)]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3><strong>Ładowarka Orion-XS 12/12-50 A DC-DC</strong></h3>
<p>&nbsp;</p>
<h3></h3>
<h4><strong>Najważniejsze funkcje:</strong></h4>
<p>&nbsp;</p>
<ul>
<li><strong>Mechanizm wykrywania silnika</strong></li>
</ul>
<li><strong>Bluetooth Smart</strong></li>
<li><strong>Zaawansowane algorytmy ładowania</strong></li>
<h2></h2>
<h3><strong>Specyfikacja techniczna:</strong></h3>
<p><strong>Model:</strong> Ładowarka akumulatorowa Orion XS 12/12-50 A DC-DC</p>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego:</strong> 9–17 V</li>
<li><strong>Zakres regulacji napięcia wyjściowego:</strong> 10–17 V</li>
<li><strong>Tolerancja napięcia wyjściowego:</strong> +/- 0,25 % (maks.)</li>
<li><strong>Zakłócenia napięcia wyjściowego:</strong> 10 mV rms</li>
<li><strong>Zakres ustawień prądu wejściowego i wyjściowego:</strong> 1–50 A</li>
<li><strong>Maks. ciągły prąd zwarciowy C:</strong> 50 A</li>
<li><strong>Ciągła moc wyjściowa (do 40 °C):</strong> 700 W</li>
<li><strong>Sprawność maksymalna:</strong> 98,5 %</li>
<li><strong>Pobór prądu bez obciążenia:</strong> mniej niż 100 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu w trybie czuwania:</strong> mniej niż 1,5 mA</li>
<h4><strong>Gniazda komunikacyjne</strong></h4>
<li><strong>Aplikacja VictronConnect / Bluetooth Smart:</strong> Tak</li>
<li><strong>VE.Smart Networking:</strong> Tak</li>
<li><strong>VE.Direct (w tym DVCC):</strong> Tak</li>
<h4><strong>Inne</strong></h4>
<li><strong>Zakres temperatury roboczej:</strong> -20 do +60 °C (spadek 1,5 %/°C powyżej 40 °C)</li>
<li><strong>Wilgotność:</strong> Maks. 95 % bez kondensacji</li>
<li><strong>Złącze prądu stałego (DC):</strong> Zaciski śrubowe</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu:</strong> 4 AWG (21,2 mm²)</li>
<li><strong>Masa:</strong> 0,330 kg (0,73 lb)</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.):</strong> 137,3 x 123,1 x 40 mm</li>