	<title>ORI241236120 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Orion-Tr Smart 24/12-30A Isolated DC-DC charger</title>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:22 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Victron Orion-Tr Smart 24/12-30A umożliwia bezpieczne ładowanie akumulatorów 12V z alternatora 24V. Maksymalny prąd 30A, pełna ochrona przed przeładowaniem. Doskonała do pojazdów, fotowoltaiki i magazynów energii.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Orion-Tr Smart 24/12-30A Isolated DC-DC Charger marki Victron Energy to nowoczesna ładowarka zaprojektowana do ładowania akumulatora hotelowego z głównego akumulatora pojazdu lub łodzi. Dzięki funkcji ograniczania prądu ładowania do 30A, urządzenie zapewnia bezpieczeństwo akumulatora hotelowego, chroniąc go przed zbyt szybkim ładowaniem, co przekłada się na dłuższą żywotność baterii.</p>
<h3>Wydajność i niezawodność</h3>
<h3>Zdalne sterowanie przez Bluetooth</h3>
<h3>Ochrona akumulatora i bezpieczeństwo</h3>
<h3>Automatyczne wykrywanie pracy silnika</h3>
<h3>Specyfikacja techniczna:</h3>
<ul>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego</strong>: 20-35 V</li>
<li><strong>Wyłączenie przy podnapięciu</strong>: 14 V</li>
<li><strong>Restart przy podnapięciu</strong>: 15 V</li>
<li><strong>Nominalne napięcie wyjściowe</strong>: 12,2 V</li>
<li><strong>Zakres regulacji napięcia wyjścia</strong>: 10-15 V</li>
<li><strong>Tolerancja napięcia wyjściowego</strong>: +/- 0.2 V</li>
<li><strong>Szum wyjściowy</strong>: 2 mV rms</li>
<li><strong>Ciągły prąd wyjściowy przy nominalnym napięciu wyjścia (40°C)</strong>: 30 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wyjściowy (10 s) przy nominalnym napięciu wyjściowym minus 20%</strong>: 45 A</li>
<li><strong>Prąd wyjściowy zwarcia</strong>: 60 A</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C</strong>: 430 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40°C</strong>: 360 W</li>
<li><strong>Sprawność</strong>: 88%</li>
<li><strong>Prąd wejściowy bez obciążenia</strong>: &lt; 100 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu w trybie czuwania</strong>: &lt; 1 mA</li>
<li><strong>Izolacja galwaniczna</strong>: 200 V prądu stałego między wejściem, wyjściem a obudową</li>
<li><strong>Wilgotność</strong>: maks. 95% bez kondensacji</li>
<li><strong>Złącze prądu stałego (DC)</strong>: Zaciski przykręcane</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu</strong>: 16 mm² (AWG6)</li>
<li><strong>Waga</strong>: 1,8 kg</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.)</strong>: 130 x 186 x 80 mm</li>