	<title>ORI241236140 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Orion-Tr Smart 24/12-30A Non-isolated DC-DC ch.</title>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:28 +0000</pubDate>
<h3>Zaawansowane Funkcje Bluetooth i Ochrony Akumulatora</h3>
<h3>Niezawodność i Wytrzymałość Techniczna</h3>
<p>Jednym z głównych atutów ładowarki <strong>Orion-Tr Smart 24/12-30A</strong> jest jej wyjątkowa wytrzymałość. Zbudowana z myślą o długotrwałej pracy, wytrzymuje ona temperatury pracy od <strong>-20°C do +55°C</strong>, a w razie wzrostu temperatury automatycznie redukuje prąd ładowania, co zapobiega przegrzaniu. Dodatkowo, ładowarka ma wyjątkowo niski pobór prądu w trybie czuwania, wynoszący zaledwie 1 mA, co sprawia, że nie obciąża akumulatora, gdy nie jest w użyciu.</p>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model:</strong> Orion-Tr Smart 24/12-30A Non-isolated</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego:</strong> 20-35 V</li>
<li><strong>Wyłączenie przy podnapięciu:</strong> 14 V</li>
<li><strong>Restart przy podnapięciu:</strong> 15 V</li>
<li><strong>Nominalne napięcie wyjściowe:</strong> 12,2 V</li>
<li><strong>Zakres regulacji napięcia wyjścia:</strong> 10-15 V</li>
<li><strong>Tolerancja napięcia wyjściowego:</strong> +/- 0.2 V</li>
<li><strong>Szum wyjściowy:</strong> 2mV rms</li>
<li><strong>Ciągły prąd wyjściowy przy 40 °C:</strong> 30 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wyjściowy (10 s) przy nominalnym napięciu wyjściowym minus 20 %:</strong> 45 A</li>
<li><strong>Prąd wyjściowy zwarcia:</strong> 60 A</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25 °C:</strong> 430 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40 °C:</strong> 360 W</li>
<li><strong>Sprawność:</strong> 88%</li>
<li><strong>Prąd wejściowy bez obciążenia:</strong> &lt; 100 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu w trybie czuwania:</strong> &lt; 1 mA</li>
<li><strong>Izolacja galwaniczna:</strong> 200 V prądu stałego między wejściem, wyjściem a obudową</li>
<li><strong>Wilgotność:</strong> Maks. 95% bez kondensacji</li>
<li><strong>Złącze prądu stałego (DC):</strong> Zaciski przykręcane</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu:</strong> 16 mm² AWG6</li>
<li><strong>Waga:</strong> 1,8 kg</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.):</strong> 130 x 186 x 70 mm</li>