	<title>ORI242428120 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Orion-Tr Smart 24/24-12A Isolated DC-DC charger</title>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 00:21:31 +0000</pubDate>
										<content:encoded><![CDATA[<p><strong>Orion-Tr Smart 24/24-12A</strong> to zaawansowana ładowarka prądu stałego do prądu stałego, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie ładowania akumulatorów w systemach z podwójnymi bateriami. Urządzenie umożliwia bezpieczne ładowanie akumulatora hotelowego bezpośrednio z alternatora, ograniczając prąd do 12A, co zapewnia optymalny poziom ładowania i zapobiega przeładowaniu baterii. Dzięki tej funkcji, Orion-Tr chroni akumulatory hotelowe przed nadmiernym i zbyt szybkim ładowaniem, co wydłuża ich żywotność i poprawia efektywność całego systemu energetycznego w pojazdach oraz łodziach.</p>
<h3>Inteligentne zarządzanie energią z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa</h3>
<h3>Specyfikacja</h3>
<ul>
<li><strong>Model:</strong> Orion-Tr Smart 24/24-12A Isolated DC-DC charger</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego:</strong> 16-35 V</li>
<li><strong>Wyłączenie przy podnapięciu:</strong> 14 V</li>
<li><strong>Restart przy podnapięciu:</strong> 15 V</li>
<li><strong>Nominalne napięcie wyjściowe:</strong> 24,2 V</li>
<li><strong>Zakres regulacji napięcia wyjścia:</strong> 20 – 30 V</li>
<li><strong>Tolerancja napięcia wyjściowego:</strong> +/- 0.2 V</li>
<li><strong>Szum wyjściowy:</strong> 2mV rms</li>
<li><strong>Ciągły prąd wyjściowy przy nominalnym napięciu wyjścia (40 °C):</strong> 12 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wyjściowy (10 s) przy nominalnym napięciu wyjściowym:</strong> 15 A</li>
<li><strong>Prąd wyjściowy zwarcia:</strong> 30 A</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25 °C:</strong> 320 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40 °C:</strong> 280 W</li>
<li><strong>Sprawność:</strong> 89 %</li>
<li><strong>Prąd wejściowy bez obciążenia:</strong> &lt; 80 mA</li>
<li><strong>Pobór prądu w trybie czuwania:</strong> &lt; 1 mA</li>
<li><strong>Izolacja galwaniczna:</strong> 200 V prądu stałego między wejściem, wyjściem a obudową</li>
<li><strong>Wilgotność:</strong> Maks. 95% bez kondensacji</li>
<li><strong>Złącze prądu stałego (DC):</strong> Zaciski przykręcane</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu:</strong> 16 mm² AWG6</li>
<li><strong>Waga:</strong> 1,3 kg</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.):</strong> 130 x 186 x 80 mm</li>