	<title>PIN121801200 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Phoenix 12/800 VE.Direct Schuko*</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/phoenix-12-800-ve-direct-schuko__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:54 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Przetwornica Victron Phoenix 12/800 VE.Direct Schuko – napięcie 12V, moc 650W (800VA). Niezawodne źródło energii dla małych i średnich systemów PV i instalacji off-grid. Trwała konstrukcja i wysoka sprawność.]]></description>
<h3><strong>Kluczowe cechy i zalety</strong></h3>
<h4><strong>Niezawodna wydajność energetyczna</strong></h4>
<h4><strong>Wszechstronność zastosowań</strong></h4>
<p>Phoenix 12/800 jest doskonałym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań. Może zasilać różnorodne urządzenia, od elektroniki użytkowej po sprzęt AGD, a dzięki napięciu wyjściowemu 230V lub 120V idealnie sprawdzi się zarówno w systemach europejskich, jak i amerykańskich.</p>
<h4><strong>Tryb ECO dla większej efektywności</strong></h4>
<h4><strong>Pełna kontrola i zdalne sterowanie</strong></h4>
<h3><strong>Specyfikacja techniczna Phoenix 12/800 VE.Direct Schuko</strong></h3>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: Phoenix 12/800</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25°C</strong>: 800 VA</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25°C / 40°C</strong>: 650 / 560 W</li>
<li><strong>Moc szczytowa</strong>: 1500 W</li>
</ul>
<h4><strong>Wyjściowe napięcie AC / częstotliwość (regulowane)</strong></h4>
<li><strong>Napięcie</strong>: 230VAC lub 120VAC ± 3%</li>
<li><strong>Częstotliwość</strong>: 50Hz lub 60Hz ± 0,1%</li>
<h4><strong>Zakres napięcia wejściowego</strong></h4>
<li><strong>Zakres</strong>: 9,2 &#8211; 17 V</li>
<h4><strong>Ochrona przy niskim napięciu DC</strong></h4>
<li><strong>Wyłączanie przy niskim napięciu DC (regulowane)</strong>: 9,3 V</li>
<li><strong>Restart i alarm niskiego poziomu DC (regulowany)</strong>: 10,9 V</li>
<li><strong>Detektor naładowania baterii (regulowany)</strong>: 14,0 V</li>
<h4><strong>Wydajność</strong></h4>
<li><strong>Maksymalna wydajność</strong>: 90%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu</strong>: 6,5 W</li>
<li><strong>Domyślna moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO</strong>: 1 W
<li>(domyślny odstęp między próbami: 2,5 s, regulowany)</li>
</li>
<li><strong>Ustawienia mocy w trybie ECO stop i start</strong>: Regulowane</li>
<h4><strong>Ochrona</strong></h4>
<li>Typy ochrony: a &#8211; f</li>
<h4><strong>Zakres temperatury pracy</strong></h4>
<li><strong>Temperatura</strong>: -40 do +65°C (chłodzenie wspomagane wentylatorem)</li>
<li><strong>Zmniejszenie mocy</strong>: o 1,25% na każdy °C powyżej 40°C</li>
<h4><strong>Wilgotność</strong></h4>
<li><strong>Maksymalna wilgotność (bez kondensacji)</strong>: 95%</li>
<h4><strong>Inne</strong></h4>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong>: Zaciski śrubowe</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu</strong>: 25mm² / AWG4</li>
<h4><strong>Standardowe gniazda AC</strong></h4>
<li><strong>230V</strong>: Schuko (CEE 7/4), IEC-320 (męska wtyczka w zestawie)</li>
<li><strong>120V</strong>: Nema 5-15R, GFCI</li>
<h4><strong>Kategoria ochrony</strong></h4>
<li><strong>IP 21</strong></li>
<h4><strong>Waga i wymiary</strong></h4>
<li><strong>Waga</strong>: 5,5 kg</li>
<li><strong>Wymiary</strong>: 105 x 230 x 325 mm</li>