	<title>PIN122121100 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Phoenix 12/1200 VE.Direct IEC</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/phoenix-12-1200-ve-direct-iec/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:51:28 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Inverter Phoenix 1000W Nowoczesny przetwornik napięcia dla stacjonarnych instalacji fotowoltaicznych ze złączem IEC-320 (męska wtyczka w zestawie).]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3><span>Przetwornica Phoenix 12V/1200VA IEC</span></h3>
<h3></h3>
<h3><span>Specyfikacja</span></h3>
<p><strong><span>Parametr / Model</span></strong></p>
<ul>
<li><strong><span>Model:</span></strong><span> Phoenix 12/1</span></li>
<li><strong><span>Moc ciągła przy 25°C:</span></strong><span> 1200 VA</span></li>
<li><strong><span>Moc ciągła przy 25°C / 40°C:</span></strong><span> 1000 / 850 W</span></li>
<li><strong><span>Moc szczytowa:</span></strong><span> 2200 W</span></li>
<li><strong><span>Wyjściowe opublikowane AC / regulowane (regulowane):</span></strong><br />
<span> 230VAC lub 120VAC ±3%, 50Hz</span></li>
<li><strong><span>Zakres obowiązywania opublikowanego:</span></strong><span> 9,2 &#8211; 17 V</span></li>
<li><strong><span>Wyłączenie przy wyłączniku DC (regulowane):</span></strong><span> 9,3 V</span></li>
<li><strong><span>Restart i alarm ustawiony na DC (regulowany):</span></strong><span> 10,9 V</span></li>
<li><strong><span>Detektor baterii (regulowany):</span></strong><span> 14,0 V</span></li>
<li><strong><span>Maksymalna wydajność:</span></strong><span> 91%</span></li>
<li><strong><span>Moc przy zerowym obciążeniu:</span></strong><span> 7 W</span></li>
<li><strong><span>Domyślna moc przy zerowym obciążeniu w ECO:</span></strong><span> 1 W </span><br />
<span>(domyślny od</span></li>
<li><strong><span>Ustawienie mocy w ECO stop i start:</span></strong><span> Regulowane</span></li>
</ul>
<p><strong><span>Ochrona</span></strong></p>
<li><span>Przeciążenie, zwarcie, przegrzanie</span></li>
<p><strong><span>Zakres temperatury pracy</span></strong></p>
<li><span>Od -40°C do +65°C (chłodzenie wspomagane</span></li>
<li><span>Odnośnie</span></li>
<p><strong><span>Wilgotność (bez kondensacji):</span></strong><span> Maks. 95%</span></p>
<p><strong><span>Konstrukcja i wyposażenie</span></strong></p>
<li><strong><span>Materiał i kolor:</span></strong><span> Stalowa</span></li>
<li><strong><span>Podłączenie odprężające:</span></strong><span> Zaciski śrubowe</span></li>
<li><strong><span>Maksymalny przekrój przewodu:</span></strong><span> 35mm² / AWG2</span></li>
<li><strong><span>Standardowe gniazda AC:</span></strong>
<li><span>230V: Schuko (CEE 7/4), IEC-320 (męsk</span></li>
<li><span>Wielka Brytania (BS 1363), Australia/Nowa Zelandia (AS/NZS 3112)</span></li>
<li><span>120 V: Nema 5-15R, wyłącznik różnicowoprądowy</span></li>
</li>
<p><strong><span>Inne </span></strong></p>
<li><strong><span>Kategoria ochronna:</span></strong><span> IP 21</span></li>
<li><strong><span>Waga:</span></strong><span> 7,4 kg</span></li>
<li><strong><span>Wymiary (wys. x szer. x gł.):</span></strong><span> 117 x 232 x 362 mm</span></li>