	<title>PIN122121210 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Phoenix 12/1200 VE.Direct Schuko</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/phoenix-12-1200-ve-direct-schuko__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:52 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Victron Phoenix Inverter 12/1200 VE.Direct Schuko to kompaktowa przetwornica napięcia 12V o mocy 1200VA. Doskonała do systemów fotowoltaicznych, off-grid oraz jako zasilanie awaryjne. Niezawodna praca i wysoka wydajność.]]></description>
<h3><strong>Kluczowe cechy i zalety</strong></h3>
<h4><strong>Wysoka sprawność energetyczna</strong></h4>
<h4><strong>Wszechstronność zastosowań</strong></h4>
<h4><strong>Tryb ECO – Inteligentne oszczędzanie energii</strong></h4>
<h4><strong>Pełna konfiguracja i zdalne sterowanie</strong></h4>
<h3><strong>Specyfikacja techniczna Phoenix 12/1200 VE.Direct Schuko</strong></h3>
<ul>
<li><strong>Model</strong>: Phoenix 12/1200</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25°C</strong>: 1200 VA</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25°C / 40°C</strong>: 1000 / 850 W</li>
<li><strong>Moc szczytowa</strong>: 2200 W</li>
</ul>
<h4><strong>Wyjściowe napięcie AC / częstotliwość (regulowane)</strong></h4>
<li><strong>Napięcie</strong>: 230VAC lub 120VAC ± 3%</li>
<li><strong>Częstotliwość</strong>: 50Hz lub 60Hz ± 0,1%</li>
<h4><strong>Zakres napięcia wejściowego</strong></h4>
<li><strong>Zakres napięcia</strong>: 9,2 &#8211; 17 V</li>
<h4><strong>Ochrona przy niskim napięciu DC</strong></h4>
<li><strong>Wyłączanie przy niskim napięciu DC (regulowane)</strong>: 9,3 V</li>
<li><strong>Restart i alarm niskiego poziomu DC (regulowany)</strong>: 10,9 V</li>
<li><strong>Detektor naładowania baterii (regulowany)</strong>: 14,0 V</li>
<h4><strong>Wydajność</strong></h4>
<li><strong>Maksymalna wydajność</strong>: 91%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu</strong>: 7 W</li>
<li><strong>Domyślna moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO</strong>: 1 W
<li>(domyślny odstęp między próbami: 2,5 s, regulowany)</li>
</li>
<li><strong>Ustawienie mocy w trybie ECO stop i start</strong>: Regulowane</li>
<h4><strong>Ochrona</strong></h4>
<li>Typy ochrony: a &#8211; f</li>
<h4><strong>Zakres temperatury pracy</strong></h4>
<li><strong>Temperatura</strong>: -40 do +65°C (chłodzenie wspomagane wentylatorem)</li>
<li><strong>Zmniejszenie mocy</strong>: o 1,25% na każdy °C powyżej 40°C</li>
<h4><strong>Wilgotność</strong></h4>
<li><strong>Wilgotność</strong>: Maks. 95% (bez kondensacji)</li>
<h4><strong>Inne</strong></h4>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong>: Zaciski śrubowe</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu</strong>: 35 mm² / AWG2</li>
<h4><strong>Standardowe gniazda AC</strong></h4>
<li><strong>230V</strong>: Schuko (CEE 7/4), IEC-320 (męska wtyczka w zestawie)</li>
<li><strong>120V</strong>: Nema 5-15R, GFCI</li>
<h4><strong>Kategoria ochrony</strong></h4>
<li><strong>IP21</strong></li>
<h4><strong>Waga i wymiary</strong></h4>
<li><strong>Waga</strong>: 7,4 kg</li>
<li><strong>Wymiary</strong>: 117 x 232 x 362 mm</li>