	<title>PIN122300000 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Phoenix Inverter 12/3000 Smart</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/phoenix-inverter-12-3000-smart__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:56 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Victron Phoenix Inverter Smart 12/3000 – moc ciągła 2400W, chwilowa 6000W. Inteligentny inwerter sinusoidalny z obsługą Bluetooth. Idealny do instalacji PV, kamperów i systemów zasilania awaryjnego. Sprawdzone rozwiązanie dla niezależnych źródeł energii.]]></description>
<h4><strong>Najważniejsze funkcje</strong></h4>
<p><strong>Wysoka sprawność energetyczna:</strong><br />
<p><strong>Tryb ECO – Inteligentne zarządzanie energią:</strong><br />
<p><strong>Pełna kontrola i elastyczność:</strong><br />
<h4><strong>Zalety</strong></h4>
<ul>
</ul>
<h4><strong>Specyfikacja techniczna</strong></h4>
<li><strong>Model:</strong> Phoenix 12/3000 Smart</li>
<li><strong>Praca równoległa i 3-fazowa:</strong> Nie</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego (V DC):</strong> 9.3 – 17 V</li>
<h4>Wyjście:</h4>
<li><strong>Napięcie wyjściowe:</strong> 230 VAC ± 2%</li>
<li><strong>Częstotliwość:</strong> 50 Hz ± 0,1%</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25ºC (VA):</strong> 3000 VA</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25ºC (W):</strong> 2400 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40ºC (W):</strong> 2200 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 65ºC (W):</strong> 1700 W</li>
<li><strong>Moc szczytowa (W):</strong> 6000 W</li>
<li><strong>Maks. wydajność:</strong> 93%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu:</strong> 12 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO:</strong> 1.5 W</li>
<h4>Ogólne:</h4>
<li><strong>Programowalny przekaźnik:</strong> Tak</li>
<li><strong>Stop &amp; Start Power Tryb ECO:</strong> Regulowany</li>
<li><strong>Ochrona:</strong> a &#8211; g</li>
<li><strong>Zdalne włączanie/wyłączanie:</strong> Tak</li>
<h4>Warunki pracy:</h4>
<li><strong>Wilgotność (bez kondensacji):</strong> maks. 95%</li>
<h4>Inne:</h4>
<li><strong>Materiał i kolor:</strong> Stal (niebieski RAL 5012; i czarny RAL 9017)</li>
<li><strong>Kategoria ochrony:</strong> IP21</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora:</strong> 2+2 śruby M8</li>
<li><strong>Przyłącze 230 V AC:</strong> Zaciski śrubowe</li>
<li><strong>Waga (kg):</strong> 19 kg</li>
<li><strong>Wymiary (mm):</strong> 533 x 285 x 150 mm</li>