	<title>PIN481371200 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Phoenix 48/375 VE.Direct Schuko*</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/phoenix-48-375-ve-direct-schuko__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:44 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Inverter Phoenix 48/375 230V VE.Direct SCHUKO nowoczesny przetwornik napięcia dla stacjonarnych instalacji fotowoltaicznych.]]></description>
<h3>Wysoka sprawność energetyczna</h3>
<h3>Wszechstronność zastosowań</h3>
<h3>Tryb ECO &#8211; Oszczędzanie energii</h3>
<p>Urządzenie jest wyposażone w <strong>tryb ECO</strong>, który inteligentnie zarządza zużyciem energii. Przy niskim obciążeniu przetwornica automatycznie przechodzi w tryb uśpienia, co pozwala na wydłużenie żywotności akumulatora. Pobór mocy w trybie ECO wynosi jedynie <strong>2,6 W</strong>, co znacząco wpływa na oszczędność energii.</p>
<h3>Pełna kontrola i zdalne zarządzanie</h3>
<h3>Stabilne napięcie sinusoidalne</h3>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model:</strong> Phoenix 48/375 VE.Direct Schuko*</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25°C:</strong> 375 VA</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25°C / 40°C:</strong> 300 / 260 W</li>
<li><strong>Moc szczytowa:</strong> 700 W</li>
<li><strong>Wyjściowe napięcie AC / częstotliwość (regulowane):</strong> 230 VAC lub 120 VAC +/- 3%, 50 Hz lub 60 Hz +/- 0,1%</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego:</strong> 36,8 &#8211; 62,0 V</li>
<li><strong>Wyłączanie przy niskim napięciu DC (regulowane):</strong> 37,2 V</li>
<li><strong>Detektor naładowania baterii (regulowany):</strong> 56,0 V</li>
<li><strong>Maksymalna wydajność:</strong> 90%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu:</strong> 8,5 W</li>
<li><strong>Domyślna moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO:</strong> 2,6 W (domyślny odstęp między próbami: 2,5 s, regulowany)</li>
<li><strong>Ustawienie mocy w trybie ECO stop i start:</strong> Regulowane</li>
<li><strong>Wilgotność (bez kondensacji):</strong> Maksymalnie 95%</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora:</strong> Zaciski śrubowe</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu:</strong> 10 mm² / AWG8</li>
<li><strong>Standardowe gniazda AC:</strong>
<ul>
<li>230V: Schuko (CEE 7/4), IEC-320 (męska wtyczka w zestawie)</li>
<li>UK (BS 1363), AU/NZ (AS/NZS 3112)</li>
<li>120V: Nema 5-15R, GFCI</li>
</li>
<li><strong>Kategoria ochrony:</strong> IP 21</li>
<li><strong>Waga:</strong> 3,0 kg</li>
<li><strong>Wymiary:</strong> 86 x 165 x 260 mm</li>