	<title>PIN481801200 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Phoenix 48/800 VE.Direct Schuko*</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/phoenix-48-800-ve-direct-schuko/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:53:41 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Inverter Phoenix 48/800 230V VE.Direct SCHUKO nowoczesny przetwornik napięcia dla stacjonarnych instalacji fotowoltaicznych.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<section>
<header>
<h3><strong>Przetwornica napięcia Phoenix 48V/800VA</strong></h3>
<p>&nbsp;</p>
</header>
<section>
<h2></h2>
<h3><strong>Kluczowe cechy</strong></h3>
<article>
<h3></h3>
<h4><strong>Wysoka sprawność energetyczna</strong></h4>
</article>
<h4><strong>Wszechstronność zastosowań</strong></h4>
<h4><strong>Tryb ECO</strong></h4>
Zwiększa to czas pracy systemu i żywotność akumulatorów.</p>
<h4><strong>Pełna konfiguracja i zdalne sterowanie</strong></h4>
pracę urządzenia do zmiennych warunków i potrzeb użytkownika.</p>
<h4><strong>Czysta sinusoida</strong></h4>
</section>
<figure></figure>
zapewniają długą, bezawaryjną eksploatację w terenie i na wodzie.</section>
<p>&nbsp;</p>
<section aria-label="Specyfikacja">
<h2>Specyfikacja techniczna</h2>
<p><!-- Parametry elektryczne i wydajność --></p>
<div>
<h4><strong>Parametry elektryczne i wydajność</strong></h4>
<ul>
<li><strong>Moc ciągła przy 25 °C (1)</strong> 800 VA</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25 °C / 40 °C</strong> 650 / 560 W</li>
<li><strong>Moc szczytowa</strong> 1500 W</li>
<li><strong>Wyjściowe napięcie AC / częstotliwość (regulowane</strong>) 230 VAC or 120 VAC ± 3%<br />
50 Hz or 60 Hz ± 0,1%</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego</strong> 9,2 – 17 / 18,4 – 34,0 / 36,8 – 62,0 V</li>
<li><strong>Wyłączanie przy niskim napięciu DC (regulowane)</strong> 9,3 / 18,6 / 37,2 V</li>
<li><strong>Restart i alarm niskiego poziomu DC (regulowany)</strong> 10,9 / 21,8 / 43,6 V</li>
<li><strong>Detektor naładowania baterii (regulowany)</strong> 14,0 V</li>
<li><strong>Maks. wydajność</strong> 91%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu</strong> 6,5 / 7 / 9,5 W</li>
<li><strong>Domyślna moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO</strong><br />
<strong>(domyślny odstęp między kolejnymi próbami: 2,5 s, regulowany)</strong> 1 / 1,5 / 3,0 W</li>
<li><strong>Ustawienie mocy w trybie ECO stop i start</strong> Regulowane</li>
<li><strong>Ochrona</strong> a – f</li>
</ul>
</div>
<p><!-- Warunki pracy --></p>
<h4><strong>Warunki pracy</strong></h4>
<li><strong>Wilgotność (bez kondensacji)</strong> Maks. 95% C</li>
<p><!-- Inne --></p>
<h4><strong>Inne</strong></h4>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong> Zaciski śrubowe</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu</strong> 25 / 10 / 10 mm² / AWG4 / 8 / 8</li>
<li><strong>Standardowe gniazda AC</strong> 230 V: Schuko (CEE 7/4), IEC-320 (męska wtyczka w zestawie), UK (BS 1363), AU/NZ (AS/NZS 3112)<br />
120 V: NEMA 5-15R, GFCI</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong> IP 21</li>
<li><strong>Waga</strong> 5,5 kg</li>
<li><strong>Wymiary</strong> 105 × 216 × 305 mm</li>