	<title>PIN482121200 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Phoenix 48/1200 VE.Direct Schuko*</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/phoenix-48-1200-ve-direct-schuko__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:45 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Inverter Phoenix 48/1200 230V VE.Direct SCHUKO nowoczesny przetwornik napięcia dla stacjonarnych instalacji fotowoltaicznych.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Przetwornica <strong>Phoenix 48/1200 VE.Direct Schuko</strong> to zaawansowane technologicznie urządzenie, które zapewnia stabilne i niezawodne zasilanie w miejscach o ograniczonym dostępie do tradycyjnej sieci energetycznej. Zasilana napięciem 48V, generuje prąd zmienny o mocy 1200VA, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem zarówno dla stacjonarnych instalacji fotowoltaicznych, jak i mobilnych systemów zasilania, takich jak kampery czy łodzie.</p>
<h3>Wysoka sprawność energetyczna</h3>
<h3>Wszechstronne zastosowania</h3>
<h3>Tryb ECO &#8211; Inteligentne zarządzanie energią</h3>
<h3>Pełna konfiguracja i zdalne sterowanie</h3>
<h3>Stabilne napięcie sinusoidalne</h3>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<ul>
<li><strong>Model:</strong> Phoenix 48/1200 VE.Direct Schuko*</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25°C:</strong> 1200 VA</li>
<li><strong>Moc ciągła przy 25°C / 40°C:</strong> 1000 / 850 W</li>
<li><strong>Moc szczytowa:</strong> 2200 W</li>
<li><strong>Wyjściowe napięcie AC / częstotliwość (regulowane):</strong> 230 VAC lub 120 VAC +/- 3%, 50 Hz lub 60 Hz +/- 0,1%</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego:</strong> 9,2 &#8211; 17 V / 18,4 &#8211; 34 V / 36,8 &#8211; 62 V</li>
<li><strong>Wyłączanie przy niskim napięciu DC (regulowane):</strong> 9,3 V / 18,6 V / 37,2 V</li>
<li><strong>Restart i alarm niskiego poziomu DC (regulowany):</strong> 10,9 V / 21,8 V / 43,6 V</li>
<li><strong>Detektor naładowania baterii (regulowany):</strong> 14,0 V / 28,0 V / 56,0 V</li>
<li><strong>Maksymalna wydajność:</strong> 91 / 91 / 92%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu:</strong> 7 / 8 / 10 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO:</strong> 1 / 1,5 / 3,0 W (regulowane)</li>
<li><strong>Ustawienie mocy w trybie ECO stop i start:</strong> Regulowane</li>
<li><strong>Wilgotność (bez kondensacji):</strong> Maksymalnie 95%</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora:</strong> Zaciski śrubowe</li>
<li><strong>Maksymalny przekrój przewodu:</strong> 35 mm² / 25 mm² / AWG 2 / 4</li>
<li><strong>Standardowe gniazda AC:</strong>
<ul>
<li>230V: Schuko (CEE 7/4), IEC-320 (męska wtyczka w zestawie)</li>
<li>UK (BS 1363)</li>
<li>AU/NZ (AS/NZS 3112)</li>
<li>120V: Nema 5-15R, GFCI</li>
</li>
<li><strong>Kategoria ochrony:</strong> IP 21</li>
<li><strong>Waga:</strong> 7,4 kg</li>
<li><strong>Wymiary:</strong> 117 x 232 x 327 mm</li>