	<title>PIN482300000 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Phoenix Inverter 48/3000 Smart</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/phoenix-inverter-48-3000-smart__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:42 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Przetwornica Victron Phoenix Smart 48/3000 oferuje moc ciągłą 2400W i chwilową 6000W. Zdalne sterowanie przez Bluetooth, inteligentne funkcje i 5 lat gwarancji. Doskonała do dużych systemów fotowoltaicznych i magazynów energii.]]></description>
<h3>Wydajność i oszczędność energii</h3>
<h3>Wszechstronne zastosowanie</h3>
<h3>Tryb ECO &#8211; Inteligentne oszczędzanie energii</h3>
<p>Urządzenie wyposażone jest w innowacyjny <strong>Tryb ECO</strong>, który automatycznie zmniejsza zużycie energii, gdy obciążenie jest niskie. W trybie ECO moc przy zerowym obciążeniu wynosi zaledwie <strong>2,8 W</strong>, co przekłada się na wydłużenie żywotności akumulatorów i oszczędność energii. To inteligentne rozwiązanie, które nie tylko wpływa na obniżenie kosztów, ale także na <strong>ochronę środowiska</strong>.</p>
<h3>Pełna kontrola i zdalne sterowanie</h3>
<h3>Stabilne i czyste napięcie sinusoidalne</h3>
<h3>Specyfikacja techniczna:</h3>
<ul>
<li><strong>Model:</strong> Przetwornica napięcia Phoenix Smart 48V/3000VA</li>
<li><strong>Praca równoległa i 3-fazowa:</strong> Nie</li>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego:</strong> 37.2 – 68V</li>
<li><strong>Napięcie wyjściowe:</strong> 230 VAC ±2%, 50 Hz lub 60 Hz ± 0,1%</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C:</strong> 3000 VA / 2400 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40°C:</strong> 2200 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 65°C:</strong> 1700 W</li>
<li><strong>Moc szczytowa:</strong> 6000 W</li>
<li><strong>Maksymalna wydajność:</strong> 95%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu:</strong> 15 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO:</strong> 2.8 W</li>
<li><strong>Przekaźnik programowalny:</strong> Tak</li>
<li><strong>Tryb ECO (Stop &amp; Start Power):</strong> Regulowany</li>
<li><strong>Ochrona:</strong> a &#8211; g</li>
<li><strong>Zdalne włączanie/wyłączanie:</strong> Tak</li>
<li><strong>Wilgotność (bez kondensacji):</strong> Maksymalnie 95%</li>
<li><strong>Materiał i kolor:</strong> Stal, niebieski RAL 5012 i czarny RAL 9017</li>
<li><strong>Kategoria ochrony:</strong> IP21</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora:</strong> Śruby M8</li>
<li><strong>Przyłącze 230 V AC:</strong> Zaciski śrubowe</li>
<li><strong>Waga:</strong> 19 kg</li>
<li><strong>Wymiary:</strong> 485 x 285 x 150 mm</li>