	<title>PMP122305010 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>MultiPlus-II 12/3000 120-32</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/multiplus-ii-12-3000-120-32__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:16:47 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Przetwornica MultiPlus-II 12V 3000VA z ładowarką 120A łączy funkcje inwertera sinusoidalnego i inteligentnej ładowarki akumulatorów. Idealna do magazynów energii LiFePO4 w systemach PV, kamperach i instalacjach off-grid.]]></description>
<h3><strong>Wszechstronne zastosowanie w różnych systemach energetycznych</strong></h3>
<h3><strong>Zaawansowane funkcje zdalnego monitorowania i sterowania</strong></h3>
<h3><strong>Kluczowe cechy</strong></h3>
<ul>
</ul>
<h3><strong>Specyfikacja techniczna</strong></h3>
<li><strong>PowerControl / PowerAssist</strong>: Tak</li>
<li><strong>Przełącznik transferowy</strong>: 32 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wejściowy AC</strong>: 32 A</li>
<h3>Inwerter</h3>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego (V DC)</strong>: 9,5–17 V</li>
<li><strong>Napięcie wyjściowe</strong>: 230VAC ± 2%</li>
<li><strong>Częstotliwość</strong>: 50Hz ± 0,1%</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C (VA)</strong>: 3000 VA</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C (W)</strong>: 2400 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40°C</strong>: 2200 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 65°C</strong>: 1700 W</li>
<li><strong>Maksymalna pozorna moc zasilania</strong>: 3000 VA</li>
<li><strong>Moc szczytowa</strong>: 5500 W</li>
<li><strong>Maksymalna wydajność</strong>: 93%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu</strong>: 13 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie AES</strong>: 9 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie wyszukiwania</strong>: 3 W</li>
<h3>Ładowarka</h3>
<li><strong>Wejście AC</strong>
<li>Zakres napięcia wejściowego: 187-265 VAC</li>
<li>Częstotliwość wejściowa: 45 &#8211; 65 Hz</li>
</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;absorpcja&#8221;</strong>: 14,4 V</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;float&#8221;</strong>: 13,8 V</li>
<li><strong>Tryb magazynowania</strong>: 13,2 V</li>
<li><strong>Maks. prąd ładowania akumulatora</strong>: 120 A</li>
<li><strong>Czujnik temperatury akumulatora</strong>: Tak</li>
<h3>Ogólne</h3>
<li><strong>Wyjście pomocnicze</strong>: Tak (32A)</li>
<li><strong>Zewnętrzny czujnik prądu zmiennego (Opcjonalnie)</strong>: 50A lub 100A</li>
<li><strong>Przekaźnik programowalny</strong>: Tak</li>
<li><strong>Ochrona</strong>: a – g</li>
<li><strong>Port kom. ogólnego przeznaczenia</strong>: Tak, 2x</li>
<li><strong>Zdalne włączanie/wyłączanie</strong>: Tak</li>
<h3>Cechy charakterystyczne</h3>
<li><strong>Wilgotność (bez kondensacji)</strong>: Maksymalnie 95%</li>
<li><strong>Materiał i kolor</strong>: Stal, niebieski RAL 5012</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP22</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong>: Śruby M8</li>
<li><strong>Przyłącze 230 V AC</strong>: Zaciski śrubowe 13 mm² (6 AWG)</li>
<li><strong>Waga (kg)</strong>: 19 kg</li>
<li><strong>Wymiary (mm)</strong>: 546 x 275 x 147 mm</li>