	<title>PMP242305010 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>MultiPlus-II 24/3000 70-32</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/multiplus-ii-24-3000-70-32__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:16:39 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Przetwornica MultiPlus-II 24V 3000VA z ładowarką 70A łączy funkcje inwertera sinusoidalnego i inteligentnej ładowarki akumulatorów. Idealna do magazynów energii off-grid, systemów fotowoltaicznych i zastosowań w domu.]]></description>
<p><strong>Zaawansowane technologie PowerControl i PowerAssist</strong><br />
<p><strong>Wszechstronność i elastyczność</strong><br />
<p><strong>Zdalne monitorowanie i sterowanie</strong><br />
<h3>Kluczowe cechy</h3>
<ul>
</ul>
<h3>Specyfikacja techniczna</h3>
<li><strong>PowerControl / PowerAssist</strong>: Tak</li>
<li><strong>Przełącznik transferowy</strong>: 32 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wejściowy AC</strong>: 32 A</li>
<p><strong>Inwerter</strong></p>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego (V DC)</strong>: 19–33 V</li>
<li><strong>Napięcie wyjściowe</strong>: 230VAC ± 2%</li>
<li><strong>Częstotliwość</strong>: 50Hz ± 0,1%</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C (VA)</strong>: 3000 VA</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C (W)</strong>: 2400 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40°C</strong>: 2200 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 65°C</strong>: 1700 W</li>
<li><strong>Maksymalna pozorna moc zasilania</strong>: 3000 VA</li>
<li><strong>Moc szczytowa</strong>: 5500 W</li>
<li><strong>Maksymalna wydajność</strong>: 94%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu</strong>: 13 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie AES</strong>: 9 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie wyszukiwania</strong>: 3 W</li>
<p><strong>Ładowarka</strong></p>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego AC</strong>: 187-265 VAC</li>
<li><strong>Częstotliwość wejściowa</strong>: 45 &#8211; 65 Hz</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;absorpcja&#8221;</strong>: 28,8 V</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;float&#8221;</strong>: 27,6 V</li>
<li><strong>Tryb magazynowania</strong>: 26,4 V</li>
<li><strong>Maks. prąd ładowania akumulatora</strong>: 70 A</li>
<li><strong>Czujnik temperatury akumulatora</strong>: Tak</li>
<p><strong>Ogólne</strong></p>
<li><strong>Wyjście pomocnicze</strong>: Tak (32A)</li>
<li><strong>Zewnętrzny czujnik prądu zmiennego (Opcjonalnie)</strong>: 50A lub 100A</li>
<li><strong>Przekaźnik programowalny</strong>: Tak</li>
<li><strong>Ochrona</strong>: a – g</li>
<li><strong>Port kom. ogólnego przeznaczenia</strong>: Tak, 2x</li>
<li><strong>Zdalne włączanie/wyłączanie</strong>: Tak</li>
<li><strong>Wilgotność (bez kondensacji)</strong>: Maks. 95%</li>
<p><strong>Inne</strong></p>
<li><strong>Materiał i kolor</strong>: Stal, niebieski RAL 5012</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP22</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong>: Śruby M8</li>
<li><strong>Przyłącze 230 V AC</strong>: Zaciski śrubowe 13 mm² (6 AWG)</li>
<li><strong>Waga (kg)</strong>: 19 kg</li>
<li><strong>Wymiary (mm)</strong>: 499 x 268 x 141 mm</li>