	<title>PMP242307010 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>EasySolar-II 24/3000/70-32 MPPT 250/70 GX</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/easysolar-ii-24-3000-70-32-mppt-250-70-gx/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:32:24 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Zintegrowany system EasySolar-II GX 24V z regulatorem MPPT i ładowarką. Przetwornica 3000VA, moc ładowania 70A, obsługa paneli do 2000W. Idealne rozwiązanie do fotowoltaiki domowej i profesjonalnej.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>EasySolar-II 24/3000/70-32 MPPT 250/70 GX to zaawansowane urządzenie hybrydowe, które łączy funkcjonalności falownika, ładowarki solarnej i ładowarki sieciowej w jednej obudowie. Produkt pozwala na zasilanie akumulatorów zarówno z paneli słonecznych, jak i z zewnętrznych źródeł, takich jak sieć energetyczna czy agregat prądotwórczy. Wbudowany falownik zapewnia ciągłą moc 2400 W i umożliwia obsługę paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy do 2000 W, co czyni go idealnym rozwiązaniem do hybrydowych systemów energetycznych.</p>
<h3>Integracja i zdalne zarządzanie</h3>
<h3>Monitorowanie i wyświetlacz</h3>
<h3>Funkcjonalność i efektywność</h3>
<h3>Wysoka wydajność i ochrona</h3>
<h3>Specyfikacja techniczna:</h3>
<h4>INWERTOR/ŁADOWARKA Easy Solar-II GX 24/3000-70-32</h4>
<ul>
<li><strong>PowerControl i PowerAssist:</strong> Tak</li>
<li><strong>Przełącznik między obwodami:</strong> 32 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wejściowy AC:</strong> 32 A</li>
<li><strong>Wyjście rezerwowe:</strong> 32 A</li>
</ul>
<h4>INWERTER</h4>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego:</strong> 19 – 33 V</li>
<li><strong>Wyjście:</strong> Napięcie wyjściowe 230 VAC ± 2%</li>
<li><strong>Częstotliwość:</strong> 50 Hz ± 0,1%</li>
<li><strong>Ciągła moc wyjściowa w 25 °C:</strong> 3000 VA / 2400 W</li>
<li><strong>Ciągła moc wyjściowa w 40 °C / 55 °C:</strong> 2200 W / 1700 W</li>
<li><strong>Maksymalna wprowadzana moc pozorna:</strong> 2470 W / 3000 VA</li>
<li><strong>Moc szczytowa:</strong> 5500 W</li>
<li><strong>Sprawność maksymalna:</strong> 94%</li>
<li><strong>Moc przy obciążeniu zerowym:</strong> 13 W</li>
<li><strong>Moc przy obciążeniu zerowym w trybie AES:</strong> 9 W</li>
<li><strong>Moc przy obciążeniu zerowym w trybie wyszukiwania:</strong> 3 W</li>
<h4>ŁADOWARKA</h4>
<li><strong>Wejście AC:</strong> Zakres napięcia wejściowego: 187–265 VAC</li>
<li><strong>Częstotliwość wejściowa:</strong> 45–65 Hz</li>
<li><strong>Napięcie ładowania w fazie absorpcji:</strong> 28.8 V</li>
<li><strong>Napięcie ładowania w fazie spoczynkowej:</strong> 27.6 V</li>
<li><strong>Tryb magazynowania:</strong> 26.4 V</li>
<li><strong>Maksymalny prąd ładowania akumulatora:</strong> 70 A</li>
<li><strong>Czujnik temperatury akumulatora:</strong> Tak</li>
<li><strong>Przekaźnik programowalny:</strong> Tak</li>
<li><strong>Ochrona:</strong> a &#8211; g</li>
<h4>Port łączności VE.Bus</h4>
<h4>Port com. ogólnego przeznaczenia</h4>
<li><strong>Liczba portów:</strong> Tak, 2x</li>
<h4>STEROWNIK ŁADOWANIA ENERGIĄ SMARTSOLARNĄ</h4>
<li><strong>Model:</strong> MPPT 250/70-Tr</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wyjściowy:</strong> 70 A</li>
<li><strong>Maksymalna moc PV:</strong> 2000 W</li>
<li><strong>Maksymalne napięcie jałowe instalacji PV:</strong> 250 V</li>
<li><strong>Sprawność maksymalna:</strong> 98%</li>
<li><strong>Zużycie własne:</strong> 20 mA</li>
<li><strong>Napięcie ładowania w fazie absorpcji (ustawienie domyślne):</strong> 57,6 V</li>
<li><strong>Napięcie ładowania w fazie ładowania spoczynkowego (ustawienie domyślne):</strong> 55,2 V</li>
<li><strong>Ochrona:</strong> a – e</li>
<h4>Interfejsy</h4>
<li><strong>Typy:</strong> BMS-Can, USB, Ethernet, VE.Direct, Wi-Fi</li>
<h4>Zdalne włączanie/wyłączanie</h4>
<li><strong>Funkcja:</strong> Tak</li>
<h4>Zakres temperatury roboczej</h4>
<li><strong>Temperatura:</strong> -20 do +45 °C (chłodzenie wentylatorowe)</li>
<h4>Wilgotność (bez kondensacji)</h4>
<li><strong>Maksymalna:</strong> 95%</li>
<h4>OBUDOWA</h4>
<li><strong>Materiał i kolor:</strong> Aluminium (niebieski, RAL 5012)</li>
<li><strong>Klasa ochrony:</strong> IP 21</li>
<li><strong>Połączenie akumulatora:</strong> Sworznie M8</li>
<li><strong>Połączenie PV:</strong> Sworznie M6</li>
<li><strong>Połączenie 230 V AC:</strong> Zaciski śrubowe 13 mm² (6 AWG)</li>
<h4>Masa i wymiary</h4>
<li><strong>Masa:</strong> 26 kg</li>
<li><strong>Wymiary (wys. x szer. x gł.):</strong> 499 x 268 x 237 mm</li>