	<title>PMP482305010 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>MultiPlus-II 48/3000 35-32</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/multiplus-ii-48-3000-35-32__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:16:43 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Kompaktowa przetwornica MultiPlus-II 48V 3000VA z ładowarką 35A przeznaczona do domowych i firmowych magazynów energii. Współpracuje z akumulatorami LiFePO4, zapewnia sinusoidalny przebieg napięcia i niezawodne zasilanie w systemach off-grid.]]></description>
<h3><strong>Dlaczego warto wybrać MultiPlus-II?</strong></h3>
<h4><strong>PowerControl i PowerAssist – Inteligentna ochrona</strong></h4>
<h4><strong>Zdalne monitorowanie i sterowanie</strong></h4>
<h4><strong>Zastosowanie w systemach magazynowania energii (ESS)</strong></h4>
<h3><strong>Kluczowe cechy produktu</strong></h3>
<ul>
</ul>
<h3><strong>Specyfikacja Techniczna</strong></h3>
<li><strong>Model</strong>: MultiPlus-II 48V 3000/35-32</li>
<li><strong>PowerControl / PowerAssist</strong>: Tak</li>
<li><strong>Przełącznik transferowy</strong>: 32 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wejściowy AC</strong>: 32 A</li>
<h4><strong>Inwerter</strong></h4>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego (V DC)</strong>: 38 – 66 V</li>
<li><strong>Napięcie wyjściowe</strong>: 230 VAC ± 2%</li>
<li><strong>Częstotliwość wyjściowa</strong>: 50 Hz ± 0,1%</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C</strong>: 3000 VA / 2400 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40°C</strong>: 2200 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 65°C</strong>: 1700 W</li>
<li><strong>Maksymalna pozorna moc zasilania</strong>: 3000 VA</li>
<li><strong>Moc szczytowa</strong>: 5500 W</li>
<li><strong>Maksymalna wydajność</strong>: 95%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu</strong>: 11 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie AES</strong>: 7 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie wyszukiwania</strong>: 2 W</li>
<h4><strong>Ładowarka</strong></h4>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego AC</strong>: 187-265 VAC</li>
<li><strong>Częstotliwość wejściowa</strong>: 45 &#8211; 65 Hz</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;absorpcja&#8221;</strong>: 57,6 V</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;float&#8221;</strong>: 55,2 V</li>
<li><strong>Tryb magazynowania</strong>: 52,8 V</li>
<li><strong>Maksymalny prąd ładowania akumulatora</strong>: 35 A</li>
<li><strong>Czujnik temperatury akumulatora</strong>: Tak</li>
<h4><strong>Ogólne</strong></h4>
<li><strong>Wyjście pomocnicze</strong>: Tak (32 A)</li>
<li><strong>Zewnętrzny czujnik prądu zmiennego (opcjonalnie)</strong>: 50 A lub 100 A</li>
<li><strong>Przekaźnik programowalny</strong>: Tak</li>
<li><strong>Port komunikacyjny ogólnego przeznaczenia</strong>: Tak, 2x</li>
<li><strong>Zdalne włączanie/wyłączanie</strong>: Tak</li>
<li><strong>Wilgotność (bez kondensacji)</strong>: maksymalnie 95%</li>
<h4><strong>Inne</strong></h4>
<li><strong>Materiał i kolor</strong>: Stal, niebieski RAL 5012</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP22</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong>: Śruby M8</li>
<li><strong>Przyłącze 230 V AC</strong>: Zaciski śrubowe 13 mm² (6 AWG)</li>
<li><strong>Waga</strong>: 19 kg</li>
<li><strong>Wymiary</strong>: 499 x 268 x 141 mm</li>