	<title>PMP482306000 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>MultiPlus-II 48/3000 35-32 GX</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/multiplus-ii-48-3000-35-32-gx__trashed/</link>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:16:53 +0000</pubDate>
					<description><![CDATA[Wielofunkcyjna przetwornica Victron MultiPlus-II GX 48/3000/35-32 z ładowarką 35A i obsługą akumulatorów LiFePO4. Łączy funkcję inwertera sinusoidalnego z szybkim przełączaniem rezerwy. Doskonała do domowych systemów PV i firmowych magazynów energii.]]></description>
<h3>Kluczowe cechy</h3>
<ul>
</ul>
<h3>Specyfikacja</h3>
<li><strong>PowerControl / PowerAssist</strong>: Tak</li>
<li><strong>Przełącznik transferowy</strong>: 50 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wejściowy AC</strong>: 50 A</li>
<li><strong>Wyjście pomocnicze</strong>: Tak (32A)</li>
<h3>Inwerter</h3>
<li><strong>Zakres napięcia wejściowego (V DC)</strong>: 38 – 66 V</li>
<li><strong>Napięcie wyjściowe</strong>: 230VAC ± 2%</li>
<li><strong>Częstotliwość</strong>: 50Hz ± 0,1%</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C</strong>: 3000 VA</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 25°C</strong>: 2400 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 40°C</strong>: 2200 W</li>
<li><strong>Moc wyjściowa przy 65°C</strong>: 1700 W</li>
<li><strong>Maksymalna pozorna moc zasilania</strong>: 3000 VA</li>
<li><strong>Moc szczytowa</strong>: 5500 W</li>
<li><strong>Maksymalna wydajność</strong>: 95%</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu</strong>: 11 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie AES</strong>: 7 W</li>
<li><strong>Moc przy zerowym obciążeniu w trybie wyszukiwania</strong>: 2 W</li>
<h3>Ładowarka</h3>
<li><strong>Wejście AC</strong>
<li>Zakres napięcia wejściowego: 187-265 VAC</li>
<li>Częstotliwość wejściowa: 45 &#8211; 65 Hz</li>
</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;absorpcja&#8221;</strong>: 57,6 V</li>
<li><strong>Napięcie ładowania &#8222;float&#8221;</strong>: 55,2 V</li>
<li><strong>Tryb magazynowania</strong>: 52,8 V</li>
<li><strong>Maks. prąd ładowania akumulatora</strong>: 35 A</li>
<li><strong>Czujnik temperatury akumulatora</strong>: Tak</li>
<h3>Ogólne</h3>
<li><strong>Interfejsy</strong>: BMS-Can, USB, Ethernet, VE.Direct, Wi-Fi</li>
<li><strong>Zewnętrzny czujnik prądu zmiennego (Opcjonalnie)</strong>: 50A</li>
<li><strong>Przekaźnik programowalny</strong>: Tak</li>
<li><strong>Ochrona</strong>: a – g</li>
<li><strong>Port kom. ogólnego przeznaczenia</strong>: Tak, 2x</li>
<li><strong>Zdalne włączanie/wyłączanie</strong>: Tak</li>
<h3>Cechy charakterystyczne</h3>
<li><strong>Wilgotność</strong>: Maks. 95% (bez kondensacji)</li>
<li><strong>Materiał i kolor</strong>: Stal, niebieski RAL 5012</li>
<li><strong>Kategoria ochrony</strong>: IP22</li>
<li><strong>Podłączenie akumulatora</strong>: Cztery śruby M8</li>
<li><strong>Przyłącze 230 V AC</strong>: Zaciski śrubowe 13 mm² (6 AWG)</li>
<h3>Waga i wymiary</h3>
<li><strong>Waga</strong>: 20 kg</li>
<li><strong>Wymiary (mm)</strong>: 506 x 275 x 147 mm</li>