	<title>SPP042702000 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Panel słoneczny 270W-20V Poly 1640x992x35mm series 4a</title>
		<link>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/panel-sloneczny-270w-20v-poly-1640x992x35mm-series-4a__trashed/</link>
					<comments>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/panel-sloneczny-270w-20v-poly-1640x992x35mm-series-4a__trashed/#respond</comments>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Oct 2025 18:17:33 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/panel-sloneczny-270w-20v-poly-1640x992x35mm-series-4a/</guid>
					<description><![CDATA[Panel słoneczny Holenderskiej firmy Victron Energy o mocy 270W i konstrukcji polikrystalicznej.]]></description>
<h3>Odporność na trudne warunki atmosferyczne</h3>
<h3>Kompaktowa budowa i łatwość montażu</h3>
<p>Panel fotowoltaiczny Victron Energy o wymiarach 1640 x 992 mm i wadze 18,34 kg cechuje się kompaktową budową, która ułatwia jego instalację. Dodatkowo, terminal MC4 zapewnia szybkie i łatwe podłączenie do systemu, co czyni go idealnym rozwiązaniem do montażu zarówno na dachach, jak i w instalacjach naziemnych.</p>
<h3>Specyfikacja techniczna panelu Victron Energy 270W</h3>
<p><strong>Parametry elektryczne</strong>:</p>
<ul>
<li>Moc maksymalna: 270 W</li>
<li>Napięcie maksymalne (Vmp): 31,74 V</li>
<li>Prąd maksymalny (Imp): 8,52 A</li>
<li>Napięcie rozwarcia (Voc): 23,7 V</li>
<li>Prąd zwarciowy (Isc): 38,04 A</li>
<li>Maksymalne napięcie systemu: 1000 V</li>
</ul>
<p><strong>Zakres temperatur pracy</strong>:</p>
<li>Od -40°C do +85°C</li>
<p><strong>Parametry mechaniczne</strong>:</p>
<li>Długość: 1640 mm</li>
<li>Szerokość: 992 mm</li>
<li>Głębokość: 35 mm</li>
<li>Waga: 18,34 kg</li>
<li>Terminal: MC4</li>
<p><strong>Żywotność ogniwa</strong>:</p>
<li>Moc po 10 latach: 90%</li>
<li>Moc po 25 latach: 80%</li>
<p><strong>Kraj pochodzenia</strong>:</p>
<li>Holandia</li>
]]></content:encoded>
					<wfw:commentRss>https://sklep.instalacje-macko.pl/produkt/panel-sloneczny-270w-20v-poly-1640x992x35mm-series-4a__trashed/feed/</wfw:commentRss>