	<title>SUN2000-5KTL-M1 &#8211; Sklep | Instalacje-Macko.pl</title>
<image>
	<item>
		<title>Falownik hybrydowy trójfazowy Huawei Sun2000 5KTL M1</title>
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:52:06 +0000</pubDate>
<h3><strong>Specyfikacja techniczna:</strong></h3>
<p>&nbsp;</p>
<p><strong>Parametry/Model:</strong> SUN2000-5KTL-M1</p>
<ul>
<li><strong>Sprawność maksymalna:</strong> 98,4%</li>
<li><strong>Europejska sprawność ważona:</strong> 97,5%</li>
</ul>
<h4><strong>Wejście</strong></h4>
<li><strong>Maksymalne napięcie wejściowe:</strong> 1100 V</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wejściowy (na MPPT):</strong> 11 A / 13.5 A</li>
<li><strong>Maksymalny prąd zwarciowy (na MPPT):</strong> 15 A / 19.5 A</li>
<li><strong>Minimalne napięcie uruchomienia:</strong> 200 V</li>
<li><strong>Zakres napięć MPP:</strong> 140–980 V</li>
<li><strong>Zakres napięcia dla pełnego obciążenia MPPT:</strong> 200–850 V DC</li>
<li><strong>Znamionowe napięcie wejściowe:</strong> 600 V</li>
<li><strong>Maksymalna liczba wejść:</strong> 2</li>
<li><strong>Liczba algorytmów MPPT:</strong> 2</li>
<li><strong>Prawidłowe napięcie baterii:</strong> 600 V DC</li>
<li><strong>Zakres napięć baterii:</strong> 600–1000 V DC</li>
<li><strong>Maksymalne natężenie prądu baterii:</strong> 16.7 A</li>
<li><strong>Typ baterii:</strong> Li-ion</li>
<h4><strong>Wyjście</strong></h4>
<li><strong>Znamionowa moc wyjściowa:</strong> 5000 W</li>
<li><strong>Maksymalna moc pozorna:</strong> 5500 VA</li>
<li><strong>Maksymalna moc czynna (cosφ = 1):</strong> 5500 W</li>
<li><strong>Znamionowe napięcie wyjściowe:</strong> 220 V/380 V, 230 V/400 V, 3W+N+PE</li>
<li><strong>Znamionowy prąd wyjściowy:</strong> 7,6 A (380 V) / 7,3 A (400 V)</li>
<li><strong>Maksymalny prąd wyjściowy:</strong> 8,5 A</li>
<li><strong>Wyjściowa częstotliwość:</strong> 50 Hz / 60 Hz</li>
<li><strong>Współczynnik mocy:</strong> 0,8 wyprzedzenia – 0,8 opóźnienia</li>
<li><strong>THD (zniekształcenia harmoniczne):</strong> &lt; 3% (VDE4105)</li>
<h4><strong>Wyjście (poza siecią)</strong></h4>
<li><strong>Maks. moc pozorna (tryb off-grid):</strong> 3300 VA</li>
<li><strong>Szczytowa moc pozorna (off-grid):</strong> 3630 VA</li>
<h4><strong>Ochrona</strong></h4>
<li><strong>Kategoria przepięciowa:</strong> PV II / AC III</li>
<li><strong>Wejściowy przełącznik DC:</strong> Obsługiwany</li>
<li><strong>Zabezpieczenie przed pracą wyspową:</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>Zabezpieczenie nadprądowe:</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>Odwrotna polaryzacja wejścia:</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>Wykrywanie usterek łańcucha PV:</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>Ochrona przepięciowa DC:</strong> 10 kA (tryb współbieżny)</li>
<li><strong>Ochrona przepięciowa AC:</strong> 5 kA (różnicowa i współbieżna)</li>
<li><strong>Wykrywanie oporności izolacji:</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>RCMU (prąd różnicowy):</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>AFCI:</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>Optymalizator / wyłącznik bezpieczeństwa:</strong> Opcjonalny</li>
<li><strong>Naprawa PID:</strong> Obsługiwana</li>
<li><strong>Zabezpieczenie AFD:</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>Klasa ochrony:</strong> I</li>
<li><strong>Port PV i AC:</strong> DVCC</li>
<li><strong>Port komunikacyjny:</strong> DVCA</li>
<h4><strong>Wyświetlacz i komunikacja</strong></h4>
<li><strong>Wyświetlacz:</strong> LED + WLAN + aplikacja</li>
<li><strong>RS485:</strong> Obsługiwane</li>
<li><strong>Zewnętrzny moduł komunikacyjny:</strong> WLAN / 4G</li>
<li><strong>Zdalne sterowanie:</strong> Obsługiwane</li>
<h4><strong>Specyfikacje ogólne</strong></h4>
<li><strong>Wymiary (szer. × wys. × gł.):</strong> 525 × 470 × 166 mm</li>
<li><strong>Waga:</strong> 17 kg</li>
<li><strong>Szum roboczy:</strong> 29 dB (A)</li>
<li><strong>Temperatura pracy:</strong> –25°C do +60°C</li>
<li><strong>Wilgotność robocza:</strong> 0–100% RH</li>
<li><strong>Chłodzenie:</strong> Naturalna konwekcja</li>
<li><strong>Maksymalna wysokość n.p.m.:</strong> 4000 m</li>
<li><strong>Temperatura przechowywania:</strong> –40°C do +70°C</li>
<li><strong>Wilgotność przechowywania:</strong> 5–95% (bez kondensacji)</li>
<li><strong>Zacisk wejściowy:</strong> Staubli MC4</li>
<li><strong>Zacisk wyjściowy:</strong> Wodoodporne szybkozłącze</li>
<li><strong>Stopień ochrony:</strong> IP65</li>
<li><strong>Topologia:</strong> Bez transformatora</li>
<li><strong>Certyfikaty środowiskowe:</strong> RoHS 6</li>
<li>Wysoką sprawność do 98,6%</li>